info@rellox.com +420 736 671 652

O projektu

Renomovaný developer rezidenčních a turistických projektů v rakouských Alpách – firma Mountain Residences – a společnost Rellox si Vám dovolují představit nový projekt luxusních apartmánů „4* PURE Ehrwald “ na prodej do osobního vlastnictví.

Zbrusu nový projekt čítá celkem 37 apartmánů různých velikostí od jednoložnicových až po prostorné čtyřložnicové. Devět apartmánů s rozlohou 81 – 139 m2 se 2 – 4 ložnicemi je situováno v samostatně stojících chaletech a 28 apartmánů s rozlohou 47 – 194 m2 s 1 – 4 ložnicemi je umístěno v hlavní budově. Některé apartmány jsou mezonetové. Ke každému apartmánu patří balkon a 2 – 4 parkovací místa v podzemní garáži.

V komplexu je k dispozici recepce, restaurace, terasa na slunění, fitness a samozřejmě kvalitně vybavené wellness s bazénem a venkovní saunou. Výstavba projektu byla dokončena. Od září 2019 se apartmány pronajímají.

 

Developer klade důraz na použití kvalitních materiálů. Jeho architektonický styl vyniká vkusnou kombinací moderních prvků a tradičního alpského stylu s využitím mnoha přírodních prvků. Apartmány jsou kompletně zařízené a vybavené.

Celý projekt je určen ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Jelikož bude provozován pod renomovanou značkou „PURE“, bude těžit ze synergií s dalšími „PURE“ apart-hotely v Rakousku (např. Pitzal, Arlberg, Seefeld in Tirol, Hinterthal, Lermoos a další), které mají skvělé reference od vlastníků apartmánů i od jejich hostů. Pro vás, jako majitele nemovitosti, to představuje určitou garanci dobře investovaných prostředků a předpoklad atraktivních příjmů z pronájmu. Dle kalkulací očekávaného příjmu z pronájmu je výnos z pronájmu až 4,3 % po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. Komerční způsob užívání apartmánů má další výhodu, kterou je úspora 20 % DPH z kupní ceny nemovitosti.

Staňte se součástí rodiny PURE Resorts i Vy!

Resort je situován v centrální, a přesto klidné části obce Ehrwald v Zugspitz Areně. Z Prahy se sem dostanete za necelých 6 hodin pohodlné jízdy. Pro cestu přes Mnichov nepotřebujete v současné době německou, ani rakouskou dálniční známku. Z Brna se sem dostanete přibližně za 7,5 hodiny.

Ehrwald je menší městečko v tyroském regionu, které leží nedaleko německých hranic. Východní stranu obce lemují hory s majestátní Zugspitze, která je s výškou 2965 m. n. m. nejvyšší horou Bavorských Alp. Na vrchol se lze dostat jak z německé, tak i z rakouské strany. Na německé straně se rozkládá světoznámé lyžařské středisko Garmisch-Partenkirchen. Přímo z Ehrwaldu vede na Zugspitze kabinová lanovka. Sedačková lanovka vozí lyžaře na Grubinstein, kde jsou připraveny sjezdovky různých délek a náročností.

K dispozici je i další kabinová lanovka, 8 moderních vleků, snowpark a lyžařské školy. Oblast je ideální i pro běžkaře. Ehrwald je propojen s obrovskou lyžařskou oblastí Zugspitz Arena zahrnující 7 lyžařských středisek čítajících dohromady 152 km sjezdovek. Lákadlem je i ledovec, který garantuje dostatek sněhu téměř po celý rok.

Krajina v okolí Ehrwaldu je nádherná. Nedotčená příroda, rozlehlé louky a majestátní hory jsou rájem pro turisty, cyklisty, horolezce i ty, kteří chtějí jen relaxovat. Oblast protíná mnoho turistických tras, cyklistických stezek, tyrkysově modré jezero Mittersee s možností koupání, nejdelší tyrolská bobová dráha, golfové hřiště Golfclub Tiroler Zugspitze a mnoho dalšího.

PURE Resort Ehrwald představuje jednu z nejlepších alpských nemovitostí z nabídky. K jednoznačným přednostem patří skvělé umístění, bohaté zázemí komplexu, zkušený developer, kvalitní vybavení a atraktivní příjem z pronájmu. Výstavba projektu byla dokončena. Od září 2019 se apartmány pronajímají. Rádi pro Vás zajistíme prohlídku místa výstavby a osobní setkání s developerem projektu.