info@rellox.com +420 736 671 652

Investice

Koupě nemovitosti do osobního vlastnictví v projektu 4* PURE Ehrwald představuje kromě možnosti vlastního užívání i výhodnou investici.

Výnosy z dalšího pronájmu

Apartmány jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčního pronájmu. V době, kdy apartmán nebudete využívat, bude pronajatý turistům a vy tak získáte atraktivní příjem z pronájmu. O pronájem se postará profesionální agentura, tzn. že pro Vás nevzniknou téměř žádné dodatečné starosti.

Provoz resortu a pronájem nemovitostí bude realizován pod značkou „PURE“, pod kterou již existuje několik alpských resortů, a komplex tak může těžit ze synergií a renomé značky.

Kalkulace očekávaných výnosů z pronájmu – apartmány v chaletech

TOP 1 - prodáno
TOP 2
TOP 3 - prodáno
TOP 4 - rezerv.
TOP 5 - prodáno
TOP 6
TOP 7
TOP 8
TOP 9

Kalkulace očekávaných výnosů z pronájmu – apartmány v hlavní budově

TOP 10 - prodáno
TOP 110 - prodáno
TOP 12 - prodáno
TOP 13 - prodáno
TOP 14 - prodáno
TOP 15 - prodáno
TOP 16 - prodáno
TOP 17 - prodáno
TOP 18 - prodáno
TOP 19 - prodáno
TOP 20 - prodáno
TOP 21 - prodáno
TOP 22 - prodáno
TOP 23 - prodáno
TOP 24 - prodáno
TOP 25 - prodáno
TOP 26 - prodáno
TOP 27 - prodáno
TOP 28 - prodáno
TOP 29 - prodáno
TOP 30 - prodáno
TOP 31 - prodáno
TOP 32 - prodáno
TOP 33
TOP 34 - prodáno
TOP 35 - rezervováno
TOP 36 - rezervováno
TOP 37
TOP 38 - prodáno

Vlastní užívání

Provozní smlouva mezi majitelem nemovitosti a provozovatelem se uzavírá na dobu 20 let. Vlastník může svoji nemovitost užívat několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podstatnou informací pro vlastníky apartmánů v resortu PURE Resort Ehrwald je fakt, že svůj apartmán mají ve svém osobním vlastnictví a mohou ho tak prodat kdykoliv během doby trvání provozní smlouvy.

Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Likvidita

Rakouský trh horských nemovitostí v Alpách má jednu principiální výhodu z hlediska likvidity, tzn. případného dalšího prodeje nemovitosti: není primárně vázaný na jednu cílovou skupinu kupujících. Nemovitosti v rakouských Alpách kupují investoři z domovského Rakouska, z Německa, Švýcarska, Velké Británie, Nizozemska, Skandinávie, ale také z USA, Ruska nebo ze zemí střední a východní Evropy, včetně České republiky.

V případě Vašeho zájmu o další prodej nemovitosti v resortu PURE Resort Ehrwald, tak můžete oslovit širokou škálu potenciálních zájemců o koupi. Znovu upozorňujeme, že Váš PURE apartmán je ve Vašem osobním vlastnictví a můžete ho tak kdykoliv prodat.

Rakouský realitní trh

Rakouský realitní trh, a zejména nemovitosti v kvalitních centrech v Alpách, představují jednu z nejbezpečnějších možností investic do nemovitostí. Zřejmou výhodou jsou nižší ceny rakouských horských nemovitostí oproti alpským střediskům ve Švýcarsku, Francii a částečně také v Itálii, a také trvalý zájem ze strany kupujících z celé Evropy. Více informací o situaci na rakouském realitním trhu uvádíme zde.

Vratka DPH z kupní ceny

Nemovitosti v rámci resortu PURE Resort Ehrwald jsou primárně určeny k dalšímu pronájmu (v kombinaci s částečným vlastním užíváním), tzn. k podnikatelskému účelu. V případě, že se registrujete k DPH v Rakousku (můžete se registrovat jako fyzická nebo právnická osoba), budete mít nárok na vratku DPH z kupní ceny – v částečné nebo plné výši.

S potřebnými náležitostmi Vám samozřejmě rádi pomůžeme. Více informací naleznete v kapitole Postup koupě. Už při vstupní investici tak můžete uspořit významnou částku. Pokud se registrujete k DPH v Rakousku, budete mít, kromě vratky DPH z kupní ceny, nárok také na vratku DPH u dalších souvisejících výdajů (například platba DPH u platby odměny notáře a u dalších kontinuálních výdajů, které jsou zatíženy DPH).

Konkrétní postup při daňových záležitostech je nutné řešit individuálně a může se v jednotlivých případech lišit. V případě navázané spolupráce pro Vás můžeme, v případě Vašeho zájmu, zajistit komunikaci s česky hovořícím rakouských daňovým poradcem.