info@rellox.com +420 733 532 291

Investice

Koupě nemovitosti do osobního vlastnictví v projektu 4* PURE Ehrwald představuje kromě možnosti vlastního užívání i výhodnou investici.

Výnosy z dalšího pronájmu

Apartmány jsou určené ke kombinaci vlastního užívání a dalšího komerčního pronájmu. V době, kdy apartmán nebudete využívat, bude pronajatý turistům a vy tak získáte atraktivní příjem z pronájmu. O pronájem se postará profesionální agentura, tzn. že pro Vás nevzniknou téměř žádné dodatečné starosti.

Provoz resortu a pronájem nemovitostí bude realizován pod značkou „PURE“, pod kterou již existuje několik alpských resortů, a komplex tak může těžit ze synergií a renomé značky.

Kalkulace očekávaných výnosů z pronájmu – apartmány v chaletech

TOP 1
TOP 2
TOP 3
TOP 4 - prodáno
TOP 5 - prodáno
TOP 6
TOP 7
TOP 8
TOP 9

Kalkulace očekávaných výnosů z pronájmu – apartmány v hlavní budově

TOP 10
TOP 11
TOP 12
TOP 13
TOP 14
TOP 15
TOP 16
TOP 17
TOP 18
TOP 19
TOP 20
TOP 21
TOP 22
TOP 23
TOP 24
TOP 25
TOP 26
TOP 27
TOP 28
TOP 29
TOP 30
TOP 31
TOP 32
TOP 33
TOP 34
TOP 35
TOP 36
TOP 37
TOP 38

Vlastní užívání

Provozní smlouva mezi majitelem nemovitosti a provozovatelem se uzavírá na dobu 20 let. Vlastník může svoji nemovitost užívat několik týdnů v roce. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podstatnou informací pro vlastníky apartmánů v resortu PURE Resort Ehrwald je fakt, že svůj apartmán mají ve svém osobním vlastnictví a mohou ho tak prodat kdykoliv během doby trvání provozní smlouvy.

Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Likvidita

Rakouský trh horských nemovitostí v Alpách má jednu principiální výhodu z hlediska likvidity, tzn. případného dalšího prodeje nemovitosti: není primárně vázaný na jednu cílovou skupinu kupujících. Nemovitosti v rakouských Alpách kupují investoři z domovského Rakouska, z Německa, Švýcarska, Velké Británie, Nizozemska, Skandinávie, ale také z USA, Ruska nebo ze zemí střední a východní Evropy, včetně České republiky.

V případě Vašeho zájmu o další prodej nemovitosti v resortu PURE Resort Ehrwald, tak můžete oslovit širokou škálu potenciálních zájemců o koupi. Znovu upozorňujeme, že Váš PURE apartmán je ve Vašem osobním vlastnictví a můžete ho tak kdykoliv prodat.

Rakouský realitní trh

Rakouský realitní trh, a zejména nemovitosti v kvalitních centrech v Alpách, představují jednu z nejbezpečnějších možností investic do nemovitostí. Zřejmou výhodou jsou nižší ceny rakouských horských nemovitostí oproti alpským střediskům ve Švýcarsku, Francii a částečně také v Itálii, a také trvalý zájem ze strany kupujících z celé Evropy. Více informací o situaci na rakouském realitním trhu uvádíme zde.

Vratka DPH z kupní ceny

Nemovitosti v rámci resortu PURE Resort Ehrwald jsou primárně určeny k dalšímu pronájmu (v kombinaci s částečným vlastním užíváním), tzn. k podnikatelskému účelu. V případě, že se registrujete k DPH v Rakousku (můžete se registrovat jako fyzická nebo právnická osoba), budete mít nárok na vratku DPH z kupní ceny – v částečné nebo plné výši.

S potřebnými náležitostmi Vám samozřejmě rádi pomůžeme. Více informací naleznete v kapitole Postup koupě. Už při vstupní investici tak můžete uspořit významnou částku. Pokud se registrujete k DPH v Rakousku, budete mít, kromě vratky DPH z kupní ceny, nárok také na vratku DPH u dalších souvisejících výdajů (například platba DPH u platby odměny notáře a u dalších kontinuálních výdajů, které jsou zatíženy DPH).

Konkrétní postup při daňových záležitostech je nutné řešit individuálně a může se v jednotlivých případech lišit. V případě navázané spolupráce pro Vás můžeme, v případě Vašeho zájmu, zajistit komunikaci s česky hovořícím rakouských daňovým poradcem.